16 lipca 2010

Psychiatryk24.pl

Mówiąc szczerze, do tej pory traktowałem salon24.pl jako swego rodzaju laboratorium: eksperyment socjologiczno-społeczny. Do dziś.
Na blogu podobno znakomitego "publicysty" Aleksandra Ściosa, pojawił się wpis, który zawierał pewne, łagodnie mówiąc, nieścisłości. Jako że temat jest mi dobrze znany (retencja danych) postanowiłem delikatnie sprostować autora.
Po kilkunastu minutach dowiedziałem się, że łżę jak pies, i że nieprawdą jest jakoby jakikolwiek członek PiS-u chciał szpiegować społeczeństwo. Polskie Społeczeństwo.
Próba odpowiedzi, z podaniem źródeł (a o te u mnie nietrudno) spotkała się z komunikatem systemowym:
Nie możesz komentować na tym blogu.

Drogi Radku. Stworzyłeś potwora. Fabrykę nienawiści. Psychiatryk, nie salon.
No chyba, że tak miało być... To przepraszam.

2 komentarze:

Szyba pisze...

Panie Redaktorze.. Ja kiedyś trafiłem na Psychiatryku na takiego kolesia który twierdził, że telewizja cyfrowa jest po to, aby nas szpiegować, bo w każdym set-top-boxie można wsadzić kamerkę, i fruuu! leci to gdzieś. No i sam przeciw wszystkim. Niech se tam siedzą, wymyślają teorię z X-files (ciekawe swoją drogą kiedy odkryją, po co są paski w banknotach), niech wierzą w ciche helikoptery i neutronowe działa Tesli. Ja tam uważam, że albo są kryptogejami, i nie realizują się jako faceci, albo są samotnikami mieszkającymi z mamusią i kotem- i nie realizuja się jako faceci. Generalnie- są frustratami, i nie mają jak tego rozładować.

Maciej pisze...

Lepiej późno niż wcale :-P

http://jaron.salon24.pl/211448,rfid-mikroczip-zagrozenie-wolnosci-i-demokracji